Mescit Mah. Ulugüney Sk No : 1 A Blok Daire 24 Merkez, Tuzla / İSTANBUL

MARKALAR

I am text block.

Uluslar Arası Kara ve Frigo Taşımacılığı

Bilek Lojistik

Bilek Uluslar Arası Taşımacılık olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli gelişen teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Özellikle "Frigo Taşımacılık" alanında verdiğimiz hizmet alanlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Express Frigo Taşıma alanında yaptığımız yenilikler ile sizlere yurtiçi ve yurtdışı frigo taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz.

Kurumsal

        BİLEK Lojistik olarak, İstanbul Tuzla Merkezli kurulan ve 2022 yılı Haziran ayında İstanbul ofisini açarak çok uluslu bir firma olma yönünde ilerleyen, kargo taşımacılığında uzmanlaşmış, tecrübe ve dinamizmin buluştuğu bir uluslararası lojistik firmasıyız.

Avrupa genelinde, karayolu taşıma hizmet vermekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en iyi hizmet, iş stratejilerimizde kalite ile her günümüzü müşterilerimize adarız.
İşimize olan saygımız ve motivasyonumuzla, taşımacılıkta ve lojistik destek sağlayıcı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen bir firmayız.

Her zaman her işimizin arkasındayız ve en önemli önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini özenle tespit eder ve her müşterimize, ihtiyacı olan en verimli hizmeti sunmaya önem gösteririz.